Desso Essence Maze – przypadkowo rozmieszczone kwadraty i prostokąty

Urządzając pomieszczenia do użytku komercyjnego, na przykład biura, zwykle zastanawiamy się, czym wykończyć podłogi. W tym celu mogą służyć przeróżne materiały. Do polecanych należą płytki dywanowe. Brzmi to nieco dziwnie, tymczasem materiał jest niezwykle funkcjonalny i w ogóle warty uwagi.

Desso Essence Maze – różnorodność wzorów i kolorów

Płytki dywanowe Desso Essence Maze charakteryzują się bardzo szerokim urozmaiceniem kolorów. Uwagę przykuwają niebanalnym wzornictwem. Prezentują przypadkowo rozmieszczone prostokąty i kwadraty. Utworzony z nich wzór przyciąga spojrzenia i ma duży wpływ na efekt końcowy uzyskanej aranżacji. Płytki te są dostępne w szerokiej gamie kolorów, wśród których znajdują się przede wszystkim – żywa czerwień, zieleń, a także stonowany granat. To te najbardziej rzucają się w oczy i motywują do wykorzystania ich przy wykańczaniu podłóg. Uniwersalny deseń umożliwia układanie płytek zupełnie dowolnie, dla uzyskania niepowtarzalnego i ciekawego efektu. Za wyborem płytek dywanowych Desso Essence Maze przemawia wszechstronne zastosowanie, wytrzymałość oraz łatwość łączenia kolekcjami.

Jak układać płytki Desso Essence Maze?

Trudno jest mówić o konkretnym ułożeniu płytek dywanowych Desso Essence Maze, tak naprawdę nie znając specyfiki konkretnego pomieszczenia. Wiele przecież zależy właśnie od tego. Wykorzystując płytki dywanowe z tej wyjątkowej kolekcji można tworzyć przepiękne wzory i układać je na rozmaite sposoby, łącząc kolory i odcienie. Płytki są nieduże w porównaniu do wykładziny, więc kombinacji jest wiele. Z uwagi na to, że są one same w sobie eleganckie i przepiękne, nawet zwyczajne ułożenie tylko jednego wzoru czy koloru, zapewnia satysfakcjonujący wygląd całości. Korzystając z pomocy fachowca, w tym projektanta wnętrz, można uzyskać naprawdę niepowtarzalny efekt. Warto więc jeszcze przed przystąpieniem do pracy, dobrze przemyśleć układ płytek. Nawet dobrze jest zrobić to przed zakupem płytek, by wybrać właściwe kolory i desenie. I przede wszystkim kupić ten materiał w odpowiedniej ilości.

Popularność płytek dywanowych nieustannie wzrasta. Coraz więcej właścicieli lokali komercyjnych decyduje się na zastosowanie tego właśnie materiału wykończeniowego w biurach, salach konferencyjnych i pozostałych tego typu wnętrzach. Kolekcja Desso Essence Maze w sposób szczególny zasługuje na uwagę. Warto więc przyjrzeć jej się z bliska, tym bardziej, że cena danego materiału jest bardzo przystępna. Wszystko wskazuje więc na to, że jakość i funkcjonalność może iść w parze z dobrą ceną.