Obsługa celna na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii

Sprowadzanie towarów z zagranicy to często bardzo intratny interes, lecz wiąże się on z dość sporą ilością formalności, na które nie zawsze przedsiębiorcy mają czas, by zająć się nimi osobiście. Tutaj na pomoc przychodzi outsorcing obsługi celnej, który pozwoli na nie tylko zajęcie się wszelkimi formalnościami, lecz także na wiele więcej benefitów dla importera.

Cały proces celny potrafi być naprawdę skomplikowany, a także kosztowny gdy podczas niego popełni się pewne błędy. Problemy zażegnać może skorzystanie z profesjonalnej obsługi celnej, która nie tylko zajmie się wszystkim od A do Z, a także zdejmie z klienta ryzyko w razie nieprzyjemności. Skorzystanie z kompleksowego outsorcingu obsługi procedur celnych z firmy Rusak pozwoli na to, by eksperci w tym zakresie udzielili wymaganej porady i pomocy prawnej, a także przedstawicielstwo podczas kontaktów z organami celnymi.

Korzyści z korzystania z takiej obsługi celnej są naprawdę spore i można wymieniać nie tylko finansowe takie jak obniżone koszty osobowe, a także administrowanie, lecz także administracyjne, czy też formalne. W tych dwóch kategoriach można wymienić przede wszystkiem większą wydajność realizacji odpraw celnych, ujednolicenie dokumentacji, a także przeniesienie ryzyka z importera na pośrednika.

Obsługa celna na najwyższym poziomie

Jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie, a ma także potwierdzenie w postaci 30 lat owocnego działania w Polsce, a także za granicami naszego kraju. Firma ponadto zabezpiecza do 8,4 miliona złotych długu celnego w wypadku importu oraz do czterech milionów w tranzycie, a przy udanej współpracy liczby te mogą nawet wzrosnąć

Odpowiednia obsługa celna to podstawa działania przy firmie, która regularnie importuje towary pochodzące spoza Unii Europejskiej. Pozwala ona na zmniejszenie kosztów działania, mniejsze ryzyko, a to wszystko oznacza nic innego jak maksymalizację zysków. Ponadto firma Rusak posiada certyfikat AEO, który zapewnia o rzetelności finansowo-księgowej.