Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla firm – wynajem długoterminowy auta

Dużo przedsiębiorców w dalszym ciągu decyduje się na leasing samochodów i nie ma się co dziwić, bo jest to zdecydowanie jedna z ciekawych i korzystniejszych opcji. Taki sposób pozyskania samochodu jest prosty, wygodny i nie trzeba spełniać w tym przypadku żadnych specjalnych warunków, co więcej prawda jest taka, że na leasing może zdecydować się każdy, nawet firma, która dopiero zaczyna swoją działalność i nie generuje jeszcze dużych dochodów. Firmy leasingowe są w tym względzie bardzo elastyczne. Oczywiście jest też nieco wygodniejsza opcja – alfa romeo wynajem długoterminowy, w tym wypadku naprawdę o nic nie musimy się martwić,  bo kwestie związane z serwisowaniem, wymianą części czy naprawą aut leżą po stronie leasingodawcy. Dzięki temu nie musimy zajmować się rozliczaniem kosztów, pilnowaniem terminów wykonywania przeglądów, serwisowania itp. Mamy z głowy wszelkiego rodzaju formalności, co więcej jeśli zdarzy się wypadek, albo najzwyczajniej w świecie samochód odmówi nam posłuszeństwa, wówczas można będzie liczyć na auto zastępcze na czas naprawy. Jest to wygoda, bardzo praktycznie rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo czasu. 

Wybór samochodu – jaki model wybrać?

Oferta floty na wynajem jest bardzo szeroka, dlatego bez wątpienia każdy bez względu na oczekiwania i potrzeby, znajdzie samochód, który będzie w stanie w 100% spełnić jego oczekiwania. Obecnie alfa romeo na wynajem długoterminowy to dobre rozwiązanie, gdyż takie auta są bardzo eleganckie i zazwyczaj bezawaryjne. Wbrew niektórym opiniom ten producent nie ma też takich drogich części zamiennych, tak czy inaczej to nie w naszej gestii będą pozostawały takie rzeczy. To właśnie jest główna zaleta wynajmu długoterminowego alfy romeo – po prostu o nic nie musimy się martwić.

W ofertach firm można znaleźć duży wybór samochodów osobowych, ale także dostawczych oraz vanów.  Wypożyczenie auta nie obciąża firmy, nie zmniejsza jej zdolności kredytowej, co jest ważne, szczególnie jak w przyszłości chcemy starać się o dodatkowe pieniądze z banku na przykład na rozwój działalności. W przypadku wynajmu samochodu można liczyć też na dużo dodatkowych pakietów, dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Czas umowy można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, co także jest bardzo dużym ułatwieniem. 

Uważaj na opłaty dodatkowe

Decydując się na alfę romeo w formie wynajmu długoterminowego, warto wziąć pod uwagę opłaty dodatkowe, które mogą wynikać na przykład z różnego rodzaju uszkodzeń. Należy zdawać sobie sprawę, że po oddaniu samochodu, firma dokona dokładnego przeglądu, oględzin samochodu. Tak, więc jeżeli będzie miało ono rysy, wgniecenia, wówczas trzeba będzie liczyć się z pokryciem dodatkowych opłat.